4. kolo hádzanárskej extraligy mužov

24.09.2006 Celý región

Tatran Prešov - MŠK Hlohovec 41:29 (18:13)\r\nNajviac gólov: Huňady 13, Fuňák 8 - Zaťko 10, Masaryk 6
Rozhodovali: Rychnovský a Sabol
vylúčení: 6:7
7m hody: 3/3 - 3/2
860 divákov

Od začiatku zápasu sa skóre vyvíjalo v prospech domácich, keď v 10. min viedli 8:4 a v 20. min 15:9. Najviac sa darilo ľavákovi Huňadymu a Fuňakovi. Druhý polčas bol stále v réžii domácich a v poslednej minúte najstarší hráč domácich Čorej vsietil 41. gól Tatrana.

ŠKP Sečovce - 1. MHK Košice 22:22 (12:12)
Najviac gólov: Seman 5/1, Frajkor 4/2, Brutovský, Gamrát a Nagy po 4 - Faith 6, Strapko 5, Hičo 3/1, Pecha 3
Pok. hody: 4/3 - 2/1
vylúčení: 5 - 6
ČK: Petraško (Košice) za 3 vylúčenia
rozhodovali: Dvorský a Sivák